Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

O mnie

Dr Lift

Magdalena Rudzka-Siodła

Nazywam się Magdalena Rudzka-Siodła stworzyłam projekt DR Lift z fascynacji  holistycznymi sposobami dbania o urodę, zdrowie, witalność i młodość. W sferze moich zainteresowań i praktyki zabiegowej znajdują się  wszystkie techniki  odmładzania twarzy i ciała, które w znacznym stopniu spowalniają procesy starzenia się oraz stanowią alternatywę dla botoksu i zachowują naturalne rysy twarzy i mimikę. Specjalizuję się także w najskuteczniejszych terapiach odmładzających i antycellulitowych wykonywanych na urządzeniach Hi-Tech, których mechanizmy opierają się na zdolnościach regeneracyjnych naszego organizmu.

Zabiegi jakie uważam za najskuteczniejsze w terapiach odmładzających to Radiofrekfencja Mikroigłowa, która jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologii  w usuwaniu np. rozstępów, blizn, redukcji drugiego podbródka, likwidacji wiotkiej skóry a także likwidacji cellulitu. Odnośnie zabiegów na ciało nie mogę pominąć  Liposukcji Kawitacyjnej, która niezwykle skutecznie a przy tym  w przyjemny, bezinwazyjny sposób rozbija tkankę tłuszczową i modeluje ciało

Natomiast moją ulubioną naturalną techniką liftingującą jest japoński masaż twarzy kobido - zwany liftingiem bez skalpela, jak również akupunktura kosmetyczna mająca ogromną moc i przynosząca nie tylko spektakularne efekty liftingujące ale także ogromne korzyści zdrowotne dla całego organizmu. W gabinecie Dr Lift wykonuję również zaawansowany głęboki remodeling twarzy, masaż twarzy Gua-Sha zwany chińskim botoksem, rosyjski masaż miodowy, facecupping oraz kinesiotaping estetyczny.

Jestem Absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Nie ustaję w kształceniu siebie poprzez uczestnictwo  w wielu szkoleniach, akademiach, kongresach. W moim Gabinecie i Instytucie usługi są na najwyższym poziomie, zawsze wykonywane z należytą starannością, zgodnie ze sztuką, zgodnie z najnowszą wiedzą, a przede wszystkim z dbałością o człowieka. "Ludzie z natury dobrzy pragną wiedzy" Leonardo Da Vinci

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE SZKOLENIOWCA I PRAKTYKA

Będąc uczestnikiem wielu szkoleń, kongresów, wykładów, mam świadomość jak dużą skuteczność w terapii anti aiging mają terapie łączone dlatego też w swojej pracy stosuję zarówno naturalne manualne techniki odmładzania twarzy wraz z zaawansowanymi terapiami z obszaru kosmetologii estetycznej Hi-Tech pozwalające na pogłębienie spektakularnych rezultatów odmłodzenia.

Jako, kosmetolog, manualny terapeuta twarzy,  akupunkturzysta, licencjonowany terner VCC, doświadczony szkoleniowiec, instruktor praktycznej nauki zawodu, certyfikowana masażystka World Massage Federation ,  Bio-terapeuta Spa & Wellness z prawem wykonywania zwodu w Unii Europejskiej prowadzę Instytut szkoleniowy DR lift gdzie dzielę się swoją wiedzą i pasją do zaawansowanych  terapii anti-aging. Potwierdzeniem jakości usług szkoleniowych w instytucie DR Lift jest stale powiększające się grono  kursantów.


Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności firmy.