Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Radiofrekfencja- fala radiowa z biostymulacją

Radiofrekwencja

Fala radiowa

Zabieg odmładzający i redukujący tkankę tłuszczową, termolifting poprzez ogrzanie tkanek do temperatury 45-55 stopni powoduje podwyższenie temperatury w obrębie skóry właściwej i tkanki podskórnej powodując obkurczanie włókien kolagenowych. Włókna kolagenowe ulegają skręceniu i zagęszczeniu.

Zabieg prowadzi do poprawy gęstości skóry oraz jej napięcia co jest widoczne bezpośrednio po zabiegu. Częściowe uszkodzenie włókien kolagenowych stymuluje dodatkowo fibroblasty do syntezy nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Radiofrekfencja liftinguje twarz, podbródek, szyję ale także brzuch, ramiona, uda, i wszystkie partie ciała, w których problemem jest wiotka skóra. Fala radiowa  to przebadana bezpieczna technologia od lat stosowana w gabinetach, dodatkowo wykonując zabieg na certyfikowanej  aparaturze tj medikapoland nie ma ryzyka zrobienia poparzeń skóry gdyż system ma tak ustawione parametry zabiegowe i zabezpieczenia, że nie przegrzeje tanki do za wysokiej temperatury, a skóra nie ulegnie poparzeniu.

Radiofrekfencja to zabieg odmładzający i ujędrniający skórę twarzy i ciała.


Czas trwania:

Podczas zabiegu znacznie zwiększa się napięcie skóry oraz redukcja drobnych zmarszczek.

Efekty stosowania RF można podzielić na natychmiastowe i odległe. Efekty przebudowy tkanki widoczne są stopniowo od kilku tygodni do kilku miesięcy po zabiegu. Metoda ta nie powoduje uszkodzenia naskórka dlatego tez zabiegi te mogą być wykonywane niezależnie od pory roku i fototypu skóry.
Po zabiegu pojawia się odczyn w postaci rumienia czasem niewielkiego obrzęku o różnym stopniu nasilenia które utrzymują się od kilku godzin do kilku dni po zabiegu.

Odmładzanie falą radiową to regeneracja i uporządkowanie struktury włókien kolagenowych. Wypełniają się zmarszczki, poprawia się owal twarzy, następuje likwidacja obwisłych policzków i drugiego podbródka.

Efekt terapeutyczny i liftingujący wzmocniony dzięki zastosowaniu wiązki lasera


Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności firmy.