Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Liposukcja kawitacyjna to zabieg wyszczuplający polegający na rozrywaniu błony komórkowej komórek tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych. Klasyczna liposukcja, czyli zabieg odsysania tłuszczu, wymaga wykonania na skórze nacięć i wprowadzania do głębokich warstw tkanki specjalnych igieł, umożliwiających odessanie nadmiaru tłuszczu. Liposukcja kawitacyjna jest natomiast zabiegiem nieinwazyjnym, nie wymaga użycia skalpela ani długiego procesu gojenia po zabiegu – można od razu po wykonaniu zabiegu wrócić do codziennych zajęć.

Liposukcja ultradźwiękowa, wykorzystując ultradźwięki o niskiej częstotliwości, wykonuje masaż głębszych warstw tkanek. Usprawnia to przepływ limfy, poprawia działanie układu krążeniowego i przemiany materii w komórkach. Liposukcja kawitacyjna to przyjemne usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki. Tym zabiegiem wyszczuplającym możemy redukować tkankę tłuszczową na udach, brzuchu, biodrach, plecach.

 


Czas trwania: od 30 minut (w zależności od partii ciała)

Ciepło wytwarzane podczas zabiegu liposukcji ultradźwiękowej działa odprężająco na mięśnie.

Zabieg zaleca się wykonywać w serii 6-10 zabiegów w zależności od wielkości obszaru ciała poddawanego usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest raz w tygodniu, następnie 1 raz w miesiącu dla utrwalenia efektów.

Fala ultradźwiękowa stosowana podczas zabiegu liposukcji kawitacyjnej rozrywa komórki tłuszczowe. Gdy komórki tkanki tłuszczowej zostają rozbite, uwolnione z nich tłuszcze i trójglicerydy zostają przetransportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, która metabolizuje je na takiej samej zasadzie, jak tłuszcze dostarczane z pożywieniem. W ten sposób nadmiar tłuszczu zostaje usunięty z organizmu. Liposukcja kawitacyjna przynosi najlepszy efekt przy regularnym stosowaniu.

Oczywiście liposukcja kawitacyjna nie jest magicznym sposobem na pozbycie się na zawsze tłuszczu z organizmu. Przy tendencji do tycia jedynie zdrowa i przemyślana dieta oraz ćwiczenia fizyczne w połączeniu ze zdrowym trybem życia są gwarancją utrzymania się efektów zabiegu na dłużej.

Ultradźwięki skutecznie rozbijają błony komórkowe adipocytów sukcesywnie niwelując nagromadzoną miejscową otyłość. Jest to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów wyszczuplających.

Efektywna likwidacja tkanki tłuszczowej może być przyjemna i bezbolesna.


Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności firmy.