Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Cellulogia – masaż modelujący

Cellulogia

Trwała redukcja cellulitu

Dermomasaż nazywany również cellulogią lub lipomasażem to nowoczesny masaż podciśnieniowy połączony ze stymulacją mechaniczną, który silnie oddziałuje na tkankę łączną i wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu (usuwanie cellulitu), wymodelować sylwetkę oraz opóźnić efekty starzenia. Masaż antycellulitoway ma za zadanie rozbić tkankę tłuszczową. Po dermomasażu tkanki są lepiej odżywione i dotlenione, a skóra staje się gładsza, bardziej jędrna i zdrowsza. Regularnie stosowany masaż wyszczuplający przyniesie spektakularne efekty w postaci jędrnej skóry i braku cellulitu. ten zabieg wyszczuplający możemy stosować na całe ciało.


Czas trwania zabiegu na wybraną partię ciała, wynosi ok 30 minut.
Czas trwania zabiegu na brzuch, uda, pośladki, wynosi ok 90 minut.

Dermomasaż to skuteczna walka z  cellulitem i wiotką skórą

Zazwyczaj kuracja składa się z co najmniej 10 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu.

Głęboki masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej i rozbija komórki tłuszczowe (modelowanie sylwetki). Pobudza pracę układu limfatycznego, przez co powoduje szybszy drenaż limfatyczny oraz pomaga zniwelować opuchliznę i obrzęki. Zabieg wzmaga wymianę międzykomórkową, zmniejsza retencję wody i stymuluje wydalanie nadmiaru płynów i toksyn z organizmu, dzięki czemu ciało oczyszcza się szybciej, a zarazem bardziej efektywnie. Ponadto przywraca prawidłowe funkcjonowanie naczyń włosowatych i poprawia mikrokrążenie. Likwiduje cellulit i wiotką skórę.

Dermomasaż podciśnieniowy wspomaga regenerację skóry poprzez wzmocnienie włókien podporowych skóry i poprawę jej kondycji. Przywraca elastyczność i ujędrnienie skóry dzięki stymulacji fibroblastów (komórek tkanki łącznej właściwej), które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny.

Sesja dermomasażu to skuteczne modelowanie sylwetki, ujędrnienie i dotlenienie skóry a przede wszystkim skuteczna redukcja cellulitu.

15-20 zabiegów Cellulogii to efekt porównywalny do liposukcji chirurgicznej!!!


Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności firmy.