Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Adipoterapia

Szkolenie Adipoterapia

Holistyczna metoda zwalczająca miejscowe niedoskonałości

LOKALIZACJA

ul. Wojska Polskiego, Zielona Góra

GRUPA

Maksymalnie 4 osoby

CZAS TRWANIA

Szkolenie 1-dniowe

ZADATEK

500 zł

POZIOM KURSU

Poziom podstawowy

NOCLEG

Wsparcie w rezerwacji


ADIPOTERAPIA to holistyczna metoda zwalczająca niedoskonałości ciała takie jak cellulit, miejscowa otyłość, wiotka skóra, nieestetyczne nierówności podskórne, szary koloryt skóry.

Ta intensywna terapia prowadzona jest za pomocą specjalnie zaprojektowanych anatomicznych drewnianych narzędzi w połączeniu z drenażem limfatycznym oraz intensywną pracą manualną. Adipoterapia to nie tylko efekty estetyczne ale także zdrowotne oraz głęboko odprężające, rozluźniające oraz poprawiające cały metabolizm.

Celem szkolenia jest przygotowanie Ciebie do samodzielnego wykonania zabiegu ADIPOTERAPI. W części teoretycznej poznasz: dokładną etiologię powstawania cellulitu, cele i zasady stosowania ADIPOTERAPII, opis poszczególnych narzędzi do wykonania zabiegu Adipoterapii, wskazania i przeciwwskazania, metodyka wykonania, prezentacja wszystkich elementów masażu.

Część praktyczna to przede wszystkim samodzielny trening pod okiem trenera który na każdym etapie jest do twojej dyspozycji. Podczas szkolenia panuje przyjazna i luźna atmosfera co sprzyja nauce. Szkolenia odbywają się w nowoczesnej profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej. Na szkolenie proszę ubrać się w wygodny , luźny nie krepujący ruchów strój, można mieć krótkie spodenki, uczestnicy ćwiczą ADIPOTERAPIĘ na sobie nawzajem dla jak najlepszego odczucia efektów terapii.

Twoja dobra opinia o jakości naszych szkoleń w Instytucie to nasz kapitał. Zadbamy o miłą i kameralna atmosferę podczas całego kursu.

Opracowana przez nas autorska metoda nauczania pozwala na stosunkowo szybkie i skuteczne przygotowanie uczestników tego szkolenia do samodzielnej pracy.

Cena szkolenia obejmuje:

  • 1 godzina teorii
  • 7 godzin praktyk
  • Zestaw narzędzi do wykonywania adipoterapii
  • Lunch i serwis kawowy
  • Ćwiczenia pod okiem trenera
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Szkolenie odbywa się w małych grupach, maksymalnie 4-osobowych dzięki czemu poświęcimy Ci więcej czasu. Podczas szkolenia otrzymasz zestaw narzędzi do wykonywania ADIPOTERAPII.

Część I

Nauka teoretyczna

Część II

Trening uczestników

Cena

2500 PLN


CO ZAWIERA SZKOLENIE?

 

Wprowadzenie teoretyczne
Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
Techniki masażu
Procedura zabiegowa
Procedura zakończenia masażu

Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza