Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Masaż ciała bambusami

Szkolenie Masaż bambusami

Polecany na przemęczone i spięte mięśnie

LOKALIZACJA

ul. Wojska Polskiego, Zielona Góra

GRUPA

Maksymalnie 4 osoby

CZAS TRWANIA

Szkolenie 1-dniowe

ZADATEK

400 zł

POZIOM KURSU

Poziom podstawowy

NOCLEG

Wsparcie w rezerwacji


Masaż bambusami to doskonały zabieg dla zestresowanych

Orientalny, relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, rolowanych po ciele, oraz miotełek bambusowych, które wykorzystuje się między innymi do oklepywania.

Celem szkolenia jest przygotowanie Ciebie do samodzielnego wykonania masażu bambusami. Szkolenie odbywa się w małych grupach, maksymalnie 4-osobowych dzięki czemu poświęcimy Ci więcej czasu.

W części teoretycznej poznasz: historię masażu, cele i zasady stosowania, wskazania i przeciwwskazania, metodykę wykonania, prezentację wszystkich elementów masażu.

Część praktyczna to przede wszystkim samodzielny trening pod okiem trenera który na każdym etapie jest do twojej dyspozycji. Podczas szkolenia panuje przyjazna i luźna atmosfera co sprzyja nauce. Szkolenia odbywają się w nowoczesnej profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej naszego Instytyutu.

Pałeczki mają różną grubość i długość, gdyż są dostosowane do różnych technik i partii ciała. Techniki manualne rozpoczynają i kończą masaż, a także pełnią funkcję łączników między kolejnymi ruchami wykonywanymi za pomocą pałeczek (głównie przy zmianie ich grubości). Masaż ten ma działanie drenujące, modelujące i antycellulitowe, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz związane z tym gromadzące się w organizmie złogi i toksyny. Masaż szczególnie polecany na przemęczone i spięte mięśnie. Podczas masażu bambusem odczuwamy głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan absolutnego uspokojenia.

Cena obejmuje:

  • 1 godziny teorii
  • 5 godzin praktyk
  • Lunch i serwis kawowy
  • Ćwiczenia pod okiem trenera
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Certyfikat ukończenia

Twoja dobra opinia o jakości naszych szkoleń w Instytucie to nasz kapitał. Zadbamy o miłą i kameralna atmosferę podczas całego kursu. Opracowana przez nas autorska metoda nauczania pozwala na stosunkowo szybkie i skuteczne przygotowanie uczestników tego szkolenia do samodzielnej pracy.

Część I

Nauka teoretyczna

Część II

Trening uczestników

Cena

990 PLN


CO ZAWIERA SZKOLENIE?

 

Wprowadzenie teoretyczne
Przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
Techniki masażu
Procedura zabiegowa
Procedura zakończenia masażu

Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza