Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Skin Needling

Szkolenie Skin Needling

Redukcja i relaksacja bliżn

LOKALIZACJA

ul. Wojska Polskiego, Zielona Góra

GRUPA

Maksymalnie 2 osoby

CZAS TRWANIA

Szkolenie 1-dniowe

ZADATEK

500 zł

POZIOM KURSU

Poziom podstawowy

NOCLEG

Wsparcie w rezerwacji


Skin needling to efektywna terapia relaksacji i redukcji blizn oraz redukcji zmarszczek i przebarwieñ.

Dzięki tej terapii w sposób bezpieczny i nieinwazyjny pozbędziesz się niechcianych niedoskonałości, a zaraz po zabiegu wrócisz do codziennych zajęć.

Terapia Skin Needling to:

redukcja zmarszczek – leczenie indukcyjne kolagenem, zabieg odmładzający

redukcja przebarwień – odnawianie melanocytów

wygładzanie i rozluźnianie blizn – pooperacyjnych, poparzeniowych, rozstępów.

Zabiegi Skin Needling są bezpieczne, szybkie i łatwe do wykonania, zajmują niecałą godzinę. Dzięki uzyskanym efektom oraz szybkiej regeneracji klienci bardzo chętnie z nich korzystają. Doskonała alternatywa dla botoksu – zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które boją się korzystać z zabiegów ostrzykiwania.

Szkolenie odbywa się w małych grupach, maksymalnie 3-osobowych  dzięki czemu poświęcimy Ci więcej czasu.

Zajęcia praktyczne to 80 % czasu szkolenia.

Skin Needling – blizny

Scar Relaxation to proces uwalniania twardych, włóknistych pasm kolagenowych z tkanek przykurczonych lub pokrytych bliznami. Blizny poparzeniowe, chirurgiczne i inne tkanki, które zostały wypaczone przez nadmiar produkcji kolagenu zostaną zmiękczone, wygładzone i spłaszczone dzięki temu zabiegowi. Scar Relaxation polega na nakłuciu sterylną igłą warstwy naskórka – blizny i tym samym wysłaniu do mózgu sygnału o rozbicie włóknistych pasm w bliźnie. Rezultaty tego zabiegu to: zmiękczenie twardości i konsystencji blizny, jak również zwiększenie zakresu ruchu obszaru skóry pokrytego blizną. W większości przypadków, klienci odzyskują całkowity zakres ruchu. Skuteczność zależy również od liczby zabiegów jak i od ciężkości przykurczu tkanek. Rezultaty tego zabiegu są często zdumiewające.

Skin Needling – redukcja zmarszczek

Nakłuwanie skóry twarzy (leczenie indukcyjne kolagenem) jest unikalnym procesem, który wspomaga wydobycie naturalnego kolagenu skóry w obszarach, gdzie nastąpił jego zanik. Procedura ta okazała się skuteczna w niwelowaniu niechcianych zmarszczek na twarzy, zmniejszaniu ”kurzych łapek” i bruzd na twarzy. W rezultacie zabiegu elastyczność skóry, wszelkiego rodzaju bruzdy ulegają zauważalnej poprawie. Ten prosty sposób pomaga w przywracaniu integralności skóry, terapia stymuluje kolagen w naskórku i warstwie skóry właściwej. To z kolei znacznie poprawia kondycję leczonych obszarów. Działamy konkretnie na dany problem. Skin Needling jest realizowane poprzez precyzyjne pokierowanie sterylnej igły w odpowiednią warstwę naskórka, aby powstała rana. Zaalarmowany mózg wysyła uszkodzonej tkance kolagen potrzebny do odnowy uszkodzonego miejsca. Bogactwo kolagenu, które dociera do nakłutych tkanek, odnawia uszkodzone komórki tworząc miękką, subtelną warstwę, wygładzającą zmarszczki i blizny.

Skin Needling – likwidacja przebarwień

Odbudowa melanocytów to proces regeneracji skóry poprzez produkcję melaniny. Stymulowanie melanocytów w naskórku wspomaga usuwanie białych plam skórnych, plam starczych jak również obszarów zabarwionych na ciemniejsze odcienie. Po zastosowaniu zabiegu przebarwione obszary powracają do naturalnego odcienia skóry pacjenta. W praktyce zabiegi osiągają 90% skuteczności w przywracaniu skórze odpowiedniej produkcji melaniny. Zabieg polega na nakłuciu sterylną igłą warstwy skóry właściwej – ta terapia jest najgłębszą spośród trzech omawianych. Poprzez nakłucie, do mózgu jest wysyłany sygnał o braku pigmentu w skórze. Mózg wysyła do nakłutej tkanki melaninę w celu uzupełnienia braku pigmentu.

 

 

Część I
Nauka teoretyczna

Część II

Trening uczestników

Cena

2000 PLN


CO ZAWIERA SZKOLENIE?

 

BHP w gabinecie
Formularz świadomej zgody
Przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
Omówienie procesu poswtawania blizn, rozstępów oraz przebarwień skórnych
procedury zabiegowe
przygotowanie modelki do zabiegu
Samodzielne przeprowadzenie zabiegu
zalecenia pozabiegowe

Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza