Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Akupunktura kosmetyczna

Szkolenie Akupunktura kosmetyczna-Pinezkowanie

Naturalna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów

LOKALIZACJA

ul. Wojska Polskiego, Zielona Góra

GRUPA

Maksymalnie 6 osób

CZAS TRWANIA

Szkolenie 1-dniowe

ZADATEK

300 zł

POZIOM KURSU

Poziom podstawowy

NOCLEG

Wsparcie w rezerwacji


AKUPUNKTURA KOSMETYCZNA. W pełni naturalny i bezpieczny zabieg odmładzający

Akupunktura kosmetologiczna w technice pinezkowania bazuje na sprawdzonych i wykorzystywanych od wieków technikach tradycyjnej medycyny chińskiej.

Celem szkolenia jest przygotowanie Ciebie do samodzielnego wykonania zabiegu akupunktury kosmetologicznej w technice pinezkowania. W części teoretycznej omówimy główne założenia i korzyści jakie płyną z zastosowania pinezkowania twarzy. Poznasz trzy koncepcje pinezkowania a także zapoznasz się dokładnie z procedura zabiegową oraz narzędziami potrzebnymi do wykonania zabiegów.

Cześć praktyczna to przede wszystkim samodzielny trening z pinezkowania pod okiem trenera. Podczas szkolenia panuje przyjazna luźna atmosfera co sprzyja nauce. Jako trener jestem do dyspozycji na każdym etapie twojego szkolenia. Zajęcia praktyczne to 80 % czasu szkolenia.

Akupunktura kosmetologiczna to naturalna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej, botoksu czy mikrodermabrazji. Ten w pełni naturalny i bezpieczny zabieg odmładzający nie zniekształca rysów twarzy oraz w żaden sposób nie wpływa na mimikę .Poprzez akupunkturę kosmetologiczną poprawiamy nie tylko wygląd i kondycję skóry ale tez wpływamy na prace naszych narządów wewnętrznych których odbicie znajduje się na naszych twarzach. ponadto dzięki akupunkturze kosmetologicznej dostrajamy nasz organizm do panującej pory roku. Akupunktura kosmetologiczna jest również w stanie w znaczny sposób zmniejszyć widoczność blizn.

Szkolenia odbywają się w Instytucie DR LIFT w profesjonalnie wyposażonej , nowoczesnej sali szkoleniowej o wysokim standardzie. Otrzymasz model głowy z wymalowanymi strefami narządów wewnętrznych co doskonale ułatwia naukę i zapamiętywanie tychże stref. Nna każdego uczestnika przypadają 3 modelki.

Część I

Nauka teoretyczna

Część II

Trening uczestników

Cena

1400 PLN


CO ZAWIERA SZKOLENIE?

 

Wprowadzenie teoretyczne
Korzyści płynące z zastosowania akupunktury kosmetologiczne
Omówienie efektów jakie można uzyskać po serii zabiegów
Poznanie mapy narządów na twarzy
3 główne założenia pinezkowania
Rodzaje igieł
Zgoda na zabieg
Procedura zabiegowa i pozabiegowa

Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza