Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Facelift 3 w 1

Szkolenie Facelift 3 w 1

Innowacyjny pakiet masaży liftingujących twarz

LOKALIZACJA

ul. Wojska Polskiego, Zielona Góra

GRUPA

Maksymalnie 6 osób

CZAS TRWANIA

Szkolenie 1-dniowe

ZADATEK

300 zł

POZIOM KURSU

Poziom podstawowy

NOCLEG

Wsparcie w rezerwacji


Facelift 3 w 1 to pakiet trzech masaży twarzy tj. Gua sha, rosyjski masaż miodem, masaż bańką kosmetyczną.

Innowacyjny pakiet masaży liftingujących twarz Lift up pozwoli Tobie urozmaicić ofertę twojego gabinetu aż o trzy dodatkowe masaże. Masaże te możesz stosować jako oddzielne pełnowartościowe zabiegi lub tez możesz urozmaicić i wzbogacić już istniejące w twoim gabinecie zabiegi kosmetyczne o dodatkowe elementy zaczerpnięte z pakietu Lift Up.

Celem tego szkolenia jest przygotowanie Ciebie do samodzielnego wykonania trzech masaży liftingujących twarzy.

Poznasz zalety i efekty jakie daje każdy z tych masaży . Zapoznasz się ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do wykonania masaży. Omówimy anatomię mięśni twarzy oraz budowę skory. Dowiesz się jak przebiega proces starzenia się twarzy. Poznasz procedurę zabiegowoą i narzędzia do wykonania każdego z masazy. Szkolenie odbywa się w małych grupach maksymalnie 6 osobowych tak aby można było poświecić Tobie jak najwiecej uwagi. Szkolenie odbywa się w nowoczesnej, profesjonalnie wyposażonej sali szkoleniowej Instytutu DR LIFT

 

MASAŻ GUA-SHA

Masaz ten dzieki spektakularnym efektom ujędrniania skóry zwany jest także chińskim botoksem. W ogólnym tłumaczeniu gua-sha to skrobanie skóry aż do jej zaczerwienienia, Gua sha usprawnia krążenie krwi i limfy, wspomaga usuwanie z organizmu toksycznych metabolitów. Działa przeciwzapalnie , rozluźnia mięśnie, ujędrnia skórę , wypłyca zmarszczki, pielęgnuje dotlenia a dodatkowo rozgrzane partie twarzy podczas masażu są pobudzone do intensywnej regeneracji.

MIODOWY MASAŻ TWARZY

Liftingujący masaż miodowy twarzy daje efekt liftingu, peelingu i relaksu w jednym. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, zaróżowiona, napięta a mięśnie twarzy ujędrnione. Masaż dzięki bogactwu jakie zawiera miód odżywia skórę, nawilża i oczyszcza z toksyn. Miód stosuje się na twarz, szyję i dekolt. Masaż ten jest bardzo popularny w Ameryce południowej Japonii i Europie wschodniej .zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący.

MASAŻ BANKAMI

Masaz bańkami kosmetycznymi inaczej facial cupping wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Do tego masażu używa się silikonowych baniek o małej średnicy z miękkiego tworzywa . Masaż ten poprawia kondycję naczyń włosowatych , zwiększa przez to wchłanialność kosmetyków, odżywia i uodparnia skórę . Masaż pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny. Poprzez zassanie skóry następuje efekt natychmiastowego drenażu limfatycznego. Pobudza krążenie krwi, przyspiesza procesy metaboliczne skóry, przywraca jędrny owal twarzy.

Część I

Nauka teoretyczna

Część II

Trening uczestników

Cena

990 PLN


CO ZAWIERA SZKOLENIE?

 

Charakterystyka poszczególnych zabiegów
Procesy starzenia się skóry
Anatomia mięśni twarzy
Budowa skóry
Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegów
Zgoda na zabieg
Przygotowanie klienta do zabiegów
Narzędzia i kosmetyki potrzebne do wykonania masaży
Poszczególne techniki zabiegowe
Zakończenie masażu

Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza