Kobido, Facemodeling, Bodymodeling, Akupunktura, Mezoterapia, RFFRAX LIFT

Kobido

Szkolenie kobido

Droga do naturalnego piękna

LOKALIZACJA

ul. Wojska Polskiego, Zielona Góra

GRUPA

Maksymalnie 6 osób

CZAS TRWANIA

Szkolenie 2-dniowe

ZADATEK

500 zł

POZIOM KURSU

Poziom podstawowy

NOCLEG

Wsparcie w rezerwacji


KOBIDO. NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA SZTUKA Z ZAKRESU MASAŻU TWARZY.

Celem szkolenia jest przygotowanie Ciebie do samodzielnego wykonywania japońskiego liftingu twarzy – masażu Kobido. Szkolenie odbywa się w małych grupach, maksymalnie 6-osobowych dzięki czemu poświęcimy Ci więcej czasu.

W części teoretycznej podczas prezentacji multimedialnej omówimy historię masażu kobido oraz jego ewolucję. Poznamy procesy starzenia się twarzy,  anatomię mięśni twarzy i budowę skóry. Dowiesz się o wskazaniach i przeciwwskazaniach do wykonywania masażu. Omówimy preparaty które można zastosować podczas rytuału. Dowiesz się z jakich etapów składa się masaż . Część praktyczna to przede wszystkim samodzielny trening uczestników pod czujnym okiem trenera. Zajęcia praktyczne to 80 % czasu szkolenia.

Kobido jest zestawem technik manualnych działających na tkanki głębokie twarzy i powięzi. Działa spektakularnie dając efekt modelingu twarzy. Masaż ten zwany także często liftingiem bez skalpela zyskuje coraz większe grono zwolenników. Masaż Kobido poprawia kontur twarzy, podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo- wargowe, niweluje opuchliznę i zmarszczki mimiczne. Masaż wpływa nie tylko na wygląd twarzy i kondycję skóry ale także relaksuje całe ciało i umysł.

Podczas szkolenia panuje przyjazna, luźna atmosfera sprzyjająca nauce. Jako trener jestem do dyspozycji na każdym etapie szkolenia. Szkolenia odbywają się w naszej nowocześnie wyposażonej, profesjonalnej sali szkoleniowej Instytutu DR LIFT.

Dzień 1

Nauka teoretyczna i Trening uczestników

Dzień 2

Trening uczestników

Cena

2000 PLN


CO ZAWIERA SZKOLENIE?

 

Historia masażu Kobido
Procesy starzenia się twarzy
Anatomia twarzy
Budowa skóry
Zgoda na zabieg
Przygotowanie Klienta do masażu
Techniki masażu
Zakończenie masażu

Masz pytania? a może chcesz zarezerwować wizytę?

Zabiegi wykonywane są w naszym nowocześnie wyposażonym gabinecie DR LIFT.

Skorzystaj z formularza